Išskirtinumas

 

"Jogailos rezidencija" – pirmas ir kol kas vienintelis Vilniuje prestižinės klasės projektas, kuriame suplanuota išskirtinai namo gyventojų poreikiams pritaikyta poilsio erdvė/biblioteka su terasomis į uždarą vidinį kiemą. Kultūros lopšyje, prie pat Gedimino prospekto vystomas projektas, profesionaliai suprojektuotas išlavinto skonio žmogui su aukščiausiais gyvenimo kokybės lūkesčiais. Maksimalus komfortas, privatumas ir kokybė - pagrindiniai vystytojo iškelti tikslai, formuojantys namo architektūrines ir technines savybes.

„Jogailos rezidencija“ tarsi sulieja senąjį palikimą ir naują modernų pasaulį, kuomet priekinis pastato fasadas pasižymi senovine eklektika, o jo vidinis fasadas, priešingai – modernumu ir šiuolaikine prabanga. Profesionaliai projektuojamas 21 apartamentas, pritaikytas įvairiems žmonių poreikiams. Didžiausiomis erdvėmis, galės mėgautis pastato viršutiniuose aukštuose, dviejų lygių apartamentuose įsikūrę gyventojai. Ieškantys būsto investicijai, taip pat galės rinktis iš puikiai suplanuotų optimalios kvadratūros apartamentų. Didžioji dauguma apartamentų su erdviomis terasomis ir balkonais, orientuoti į vidinio kiemo pusę. Visų gyventojų malonumui vidiniame uždarame kieme bus įrengta bendra žalia poilsio erdvė. Taip pat numatyta iki 50 automobilių vietų bei speciali dviračių saugykla požeminėje automobilių stovėjimo aikštelėje.

„Jogailos rezidencija“ – tai prabanga, Senamiesčio dvasia bei modernia dinamika alsuojantis būstas, pranoksiantis net ir didžiausius Jūsų lūkesčius.

„Jogailos rezidencija“ – daugiau nei įprasti namai, tai – rezidencija.

Vieta mieste

 

„Jogailos rezidencija“ statoma pačioje miesto širdyje, prie pat pagrindinės miesto gatvės - Gedimino prospekto.

Tai kultūros lopšyje esantis projektas, nuo kurio vos kelių minučių atstumu išsidėstę "Valstybinis Vilniaus mažasis teatras", "Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras" bei "Lietuvos nacionalinis dramos teatras". Kelių žingsnių atstumu - gausybė restoranų, kavinių, prabangių parduotuvių, daugybė Vilniaus centro ir Senamiesčio kultūros bei meno institucijų, senosios miesto architektūros ansamblių. Greičiau nei per penkias minutes nukeliausite į Gedimino pilį, Valdovų rūmus, Katedros ir Lukiškių aikštes. Siauromis istorinėmis Senamiesčio gatvėmis pasieksite prabangių restoranų, kavinių bei parduotuvių duris.

Norintiems rytinio pasivaikščiojimo gryname ore – netoliese rekonstruotas Vilniaus Bernardinų sodas, Kalnų parkas ar aktyviam laisvalaikiui puikiai tinkanti Neries krantinė. Na, o norint pailsėti po dinamiško Vilniaus miesto centro ir Senamiesčio gyvenimo, visada galėsite sugrįžti į savo privačią erdvę - išskirtinius namus „Jogailos rezidencijoje“.

 

Techniniai sprendimai


Apartamentai pritaikyti skirtingiems poreikiams bei tikslui. Projektuojami plotai nuo 45 iki 160 kvadratinių metrų. Išskirtinai namo gyventojų poreikiams įrengiama poilsio erdvė/biblioteka su terasomis į uždarą vidinį kiemą. Neatsiejamas architektūrinis palikimas – itin aukštos lubos. Didžioji dauguma apartamentų orientuoti į uždaro vidinio kiemo pusę, kur taip pat suplanuota dauguma terasų ir balkonų. Taip siekiama atriboti gyventojus nuo kasdienės miesto šurmulio rutinos. Dar didesniam triukšmo izoliavimo užtikrinimui, dedami prieštriukšminiai langai. Įrengiama rekuperacija. Gyventojų patogumui suplanuota požeminė automobilių stovėjimo aikštelė, įrengiamas liftas, dviračių saugykla. 

Projekto statybų pradžia - 2016, III ketvirtis.

Numatoma statybų pabaiga - 2017, IV ketvirtis. 

Techniniai sprendimai

Privalumai


PRESTIŽINĖ VIETA
"Jogailos rezidencija" - kultūros lopšyje esantis projektas, statomas vienoje patogiausių vietų Vilniaus mieste - Jogailos g. pradžioje, prie pat Gedimino prospekto. 

PRABANGI REZIDENCIJA
Tai pirmas ir kol kas vienintelis Vilniuje prestižinės klasės projektas, kuriame suplanuota išskirtinai namo gyventojų poreikiams pritaikyta poilsio erdvė/biblioteka su terasomis į uždarą vidinį kiemą. Rezidencija tiems, kurie tikisi geriausio!

 

TERASOS
Erdvios apartamentų terasos orientuotos į uždaro vidinio kiemo pusę, sukuriant maksimaliai privačią erdvę lauke. 
ŽALIA ERDVĖ
Jaukus, uždaras vidinis kiemas su žaliosiomis zonomis - kampelis atokvėpiui vos už kelių žingsnių nuo Jūsų namų slenksčio. 

Banko pasiūlymai